Değişim Garantisi

İnternet üzerinden mağazamızdan satın aldığınız ürünler için,

İnternet sitesi web sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün boyunca herhangi bir neden göstermeksizinkargo ve paketleme maliyetleri düşüldükten sonra aşağıdaki şekillerde iade edebilirsiniz.

 

İnternet sitemizdeki iade formu ile başvurarak;
Müşteri hizmetlerimizi arayarak (lütfen telefon görüşmesi sırasında fatura numaranızı ya da varsa takip numaranızı bildirmek için belgeleri hazır tutun),

 

385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca; vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken iade formundaki bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz daha sonra imzalayarak ürün ve faturayı adresimize gönderiniz.

 

İade etmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz olması (denemek için ürünün kutusunu açtıysanız kutuya,  ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden) orijinal kutusunda, aksesuarları, kitapçıkları ve köpükleri veya poşeti ile birlikte geri getirilmesi durumunda iade işlemleriniz başlatılabilecektir. Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerinde kusursuz olarak teslim edilmesi zorunludur.

 

* 6502 sayılı kanunla Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda mağazadan yapılan alışverişlerde koşulsuz iade hakkı verilmemiştir. İnternet sitesi alezal.com gerekli gördüğü durumlarda iade almama hakkını saklı tutar.

 

** 6502 sayılı kanunla Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda kapıdan ve mesafeli (Internet, telefon, v.b.) satışlarda ise 14 gün sözleşmeden cayma hakkı tüketiciye kanunla verilmektedir.
Bir cevap yazın